Něco o mě

07. 11. 2012 | † 27. 12. 2012 | kód autora: JgG

Abych se vám představila.Jmenuju se.....,ale říkejte mi Sunday, je mi 19 let.Letos jsem zdárně dodělala hotelovou školu.Tento obor mě moc baví a chci v něm rozvíjet dál své znalosti.

Mám ráda zvířátka.Doma mám pejska.Jsou mu 3 roky a jmenuje se Sam.Je to havanský psík a je s ním legrace.

Moje záliby jsou pečení,vaření,čtení knih,ruční práce např. výroba dekorativních ozdob,patchwork atd.,dále se zajímám o histrorii,ráda jezdím na poznávací výlety,cvičím aerobik,tancuju,občas si ráda zazpívám a ráda objevuju nepoznané.

Z hudby poslouchám snad vše.Nemám přímo vyhraněný styl.Ale musí mě ta hudba něčím zaujmout.Jak mě nezaujme hned prvními tóny,těžko se mi pak zalíbí.Ale taky si nějakou písničku musím poslechnout vícekrát,aby se mi zalíbila.Akorát co moc nemusím jsou dechovky.Ty snesu jen na poutích a podobných akcích.Konkrétně poslouchám například Kelly family,Pavla Vítka,Standu Hložka,Abbu...Pravda.Tohle už asi moc lidí neposlouchá,ale mě se to líbí a nehodlám měnit.A z těch modernějších interpretů mám ráda Katty Perry,Mandrage,Koneckonců nebo Xindl-X.

Pokud se dívám na televizi,tak mě nejvíc baví různé cestopisy.Mám ráda Mallorku,tak mě potěší,pokud dávaj něco o ni.Nemám moc ráda horory.Jediný dva horory,který mě zaujaly jsou Prokletí domu slunečnic a Metro.Ale miluju komedie.Hlavně takové komedie,kde hraje Hilary Duff nebo Lindsay Lohan.Také mám moc ráda české filmy.V poslední době mě zaujaly tyto filmy: Vrásky z lásky,Tady hlídám já a Láska je láska.Pokud jste někdo tyto filmy neviděl,tak rozhodně doporučuju.

Mým snem...nesplnitelným...je stát se herečkou.Ne herečkou televizní,ale herečkou divadelní.Někdy jsem i taková herečka v osobním životě...Ale ne hérečka,ale herečka...Ikdyž pravda.Někdy to trochu přeháním a jsem ta hérečka s dlouhým É.

No,to je o mě asi tak vše.Pokud by vás ještě něco zajímalo,napiště do komentářů a já vám zkusím o sobě napsat něco víc....Ale na vulgární komentáře NEREAGUJU!!!


Zobrazit další články tohoto autora

Související články

Copyright © 2008-2018 Hups.cz. Všechna práva vyhrazena.